Çünkü “Çoktan Seçmeli Sigorta” burada!

En Kolay – Sigorta artık hiç de karmaşık değil! Anlaşılabilir ve karşılaştırılabilir ürün açıklamalarımız ile ne aldığını bilerek almana yardımcı oluyoruz. Üstelik evden, işten, yoldan, istediğin her yerden işlemini yapabilirsin.

En Hızlı – Sigorta yapmak artık çok kolay, sadece 3 tık ötende… Tekliflerini oluştur, karşılaştır, en uygun olanını seç, poliçeni oluştur ve yazdır… Üstelik en çok online sigorta seçeneği arasından seçim yaparak poliçeni düzenlemek sadece 5 dakika!

En Ucuz – En ucuz sigorta poliçesi sadece 3 tık uzağında! Online ya da offline olarak sunduğumuz seçenekler arasından bütçene en uygununu seç ve al, zaman ve para kazan.

En Çok Seçenek – Online olarak en çok seçeneği gör, ihtiyacına ve bütçene en uygununu seç ve al, zaman ve para kazan. Bütçene en uygun fiyat seçeneği, üstelik anında poliçe satın alma özgürlüğü ile.

En Bol Fırsat – Tüm kampanyalarımızdan ilk sen haberdar ol, akıllı seçimlerine bir yenisini daha ekle!

En İyi Hizmet – Sigorta şirketlerinden teklif al, senin için oluşturduğumuz karşılaştırma tablosundan en çok ilgilendiklerini seç. İstersen daha da detaylı olarak karşılaştırma yap. Sana en uygununu seç, poliçeni oluştur. Kendi yazıcından poliçenin çıktısını al. Poliçenin bir kopyası e-mail adresine gelsin. Aslında bu kadar basit! Ama takıldığın zaman bil ki, istersen online chat ile istersen telefonda sana tüm süreçlerde yardımcı olmaya hazırız.
Dahası var…
Tüm tekliflerini, poliçe detaylarını, oluşan hasarlarını, tahsilat detaylarını “Sana Özel” hesabından bir tıkla takip et.
Poliçelerinle ilgili bilgi değişikliği taleplerini online olarak ilet.
Sana özel kampanyalardan faydalan.
Poliçe yenilemelerini senin adına biz takip edelim.
Poliçenin süresi bitmeden sigorta şirketlerinin sana sunduğu yeni tekliflerden haberdar ol.
Hasar durumunda sıkıntı yaşadığında bizi ara.